Do następnego meczu pozostało

Trzech zawodników Chojniczanki w jedenastce kolejki!

Aż trzech zawodników Chojniczanki znalazło się w najlepszej jedenastce 12. kolejki eWinner 2 Ligi wg. "Piłki Nożnej". Sobotni popis drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Kafarskiego nie przeszedł bez echa. Za mecz przeciwko GKS-owi Bełchatów wyróżnieni zostali Michał Mikołajczyk, Łukasz Wolsztyński i Artur Pląskowski. Gratulujemy!

 

Tak argumentowano wybór naszych graczy:
Mikołajczyk (Chojniczanka) – skuteczny w defensywie oraz ofensywie. Dołożył nie cegiełkę, a cegłę do efektownej wygranej.
Wolsztyński (Chojniczanka) – dzięki niemu druga linia Chluby Grodu Tura funkcjonuje na poziomie I-ligowym.
Pląskowski (Chojniczanka) – jego gol z Brunatnymi był początkiem goleady zakończonej pięcioma trafieniami.

Jedenastka 12. kolejki: Dudek (Olimpia) – K. Michalski (Wigry), Mączyński (KKS), Mikołajczyk (Chojniczanka), Michalik (Stal), Mokrzycki (Ruch), Wolsztyński (Chojniczanka), Gojko (Wigry), Rugowski (Sokół), Pląskowski (Chojniczanka), Prokić (Stal)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
2 – Kamil Mazek, Michał Mikołajczyk, Artur Pląskowski, Szymon Skrzypczak
1 – Sam van Huffel, Maciej Kona, Tomasz Mikołajczak, Łukasz Wolsztyński

Proudly made by