Trzech zawodników Chojniczanki w jedenastkach kolejki

Trzech zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz 21. kolejki eWinner 2 Ligi z Radunią Stężyca.

W jedenastce 21. kolejki tygodnika "Piłka Nożna" nominowani zostali Marcin Grolik i Artur Pląskowski. Dla Marcina Grolika to druga nominacja w bieżącym sezonie, a dla Artura Pląskowskiego już trzecia.
Na dodatek, ten ostatni został uznany bohaterem kolejki.

Jedenastka kolejki Piłki Nożnej: Madejski (Motor) – Grolik (Chojniczanka), Baran (Znicz), Cheba (Wisła) – Banach (Wisla), Łabojko (Wigry), Daniel (Wisła), Małecki (Stal) – Szczepan (Ruch), Pląskowski (Chojniczanka), M. Lewandowski (Wigry)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
4 – Michał Mikołajczyk
3 – Artur Pląskowski
2 – Marcin Grolik, Kamil Mazek, Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak, Łukasz Wolsztyński
1 – Damian Byrtek, Sam van Huffel, Maciej Kona

Natomiast w jedenastce kolejki platformy Sportize, która transmituje wszystkie mecze eWinner 2 Ligi znalazło się trzech zawodników Chojniczanki – Kamil Broda, Marcin Grolik i Artur Pląskowski.