Do następnego meczu pozostało

Trzeci test-mecz przed #nowaTURa

W planie przygotowań do nowego sezonu doszło do zmiany trzeciego sparingpartnera. W środę 5 lipca piłkarze Chojniczanki zmierzą się z drugoligową Olimpią Grudziądz, a nie jak wcześniej planowano trzecioligową Cartusią Kartuzy. Spotkanie odbędzie się na głównej płycie Stadionu Olimpii Grudziądz, a początek zaplanowano na godzinę 12:00.

Trzeci tydzień mikrocyklu przygotowań Chojniczanki to m.in. dwa mecze sparingowe z ligowymi rywalami. W środę przeciwnikiem będzie Olimpia Grudziądz, a w sobotę Kotwica Kołobrzeg. Środowy sparingpartner to beniaminek rozgrywek 2 Ligi. Olimpia wygrała rywalizację w drugiej grupie 3 Ligi i po dwóch latach nieobecności wraca na boiska trzeciego poziomu rozgrywkowego.

Zespół Olimpii przed sezonem przejął Dominik Czajka, który na stanowisku trenera zastąpił Bogusława Baniaka. W kadrze grudziądzan jest m.in. Sebastian Olszewski, który reprezentował Chlubę Grodu Tura w sezonie 2021/22. Jak dotąd Olimpia zagrała dwa mecze sparingowe w których zanotowała dwa zwycięstwa. Środowy rywal Chojniczanki ograł Wigry Suwałki i Olimpię Elbląg.

O najciekawszych wydarzeniach podczas sparingu będziemy informować na bieżąco na naszym Twitterze

Proudly made by