Do następnego meczu pozostało

Ubezpieczenia Krzysztof Kuliszewski Srebrnym sponsorem Chojniczanki

Multiagencja powstała w 2004r. Od początku swej działalności świadczyła profesjonalne usługi z branży ubezpieczeniowej poprzez fachową obsługę i miłą atmosferę co potwierdza stała i ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów. Jako Multiagencja Ubezpieczeniowa mogą zagwarantować szeroki wachlarz polis uznanych w kraju Towarzystw. Dzięki temu posiadają możliwość zaproponowania ubezpieczenia samochodu OC, AC, Assistance, NNW czy ubezpieczenia turystyczne na czas podróży po kraju i za granicą dla Ciebie i Twoich bliskich. W ofercie również ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia biznesowe firm, rolników. Ubezpieczenia Krzysztof Kuliszewski to gwarancja najkorzystniejszej oferty na rynku. Porównamy dla Ciebie składki we wszystkich firmach i pomożemy w każdym ubezpieczeniowym temacie.

Dodatkowo firma świadczy usługi wykonania świadectw i audytów energetycznych.

Zapraszamy do współpracy.

Oferta na: www.ubezpieczeniachojnice.com/

Biuro: ul. Gimnazjalna 1, Chojnice

Ubezpieczenia Krzysztof Kuliszewski dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by