Do następnego meczu pozostało

Ukraina potrzebuje naszej pomocy! Przeprowadzamy zbiórkę niezbędnych artykułów

Ukraina potrzebuje naszej pomocy! Chojniczanka włącza się w zbiórkę artykułów niezbędnych do przeżycia dla osób poszkodowanych w wojnie na Ukrainie.

 
Zbiórka odbędzie się w poniedziałek 28 lutego od godziny 7:00 w siedzibie klubu przy ulicy Mickiewicza 12. Pokój 202.
Jeżeli będzie taka potrzeba, przedłużymy termin zbiórki.
 
Potrzebne są głównie: śpiwory, karimaty, kołdry, koce, poduszki
środki higieny osobistej, żywność o długim okresie ważności, naładowane powerbanki, artykuły medyczne jak lekki przeciwbólowe, przeciwzapalne, środki odkażające, gazy, opatrunki, woda utleniona i inne.

Wszystkie dary będziemy rozwozić do instytucji, które angażują się w przyjmowanie pomocy rzeczowych lub takich, które rozdysponują je dalej potrzebującym.

Drodzy Partnerzy, zwracamy się również do Was – będzie nam potrzebna pomoc logistyczna, aby zebrane produkty trafiły do odbiorców. Jeśli możecie pomóc prosimy o kontakt z Koordynatorem Klubu Biznesu: 730-731-899

Ze względów logistycznych prosimy o informację, jeśli planują Państwo przekazać większą ilość rzeczy. Jeżeli ktoś chciałby pomóc w przeprowadzeniu tej operacji, lub po prostu ma pytania w sprawie zbiórki – prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 664 935 869.
Proudly made by