Do następnego meczu pozostało

Unia Swarzędz na zakończenie drugiego obozu

Na zakończenie czterodniowego zgrupowania w Opalenicy, żółto-biało-czerwoni rozegrają sparing z Unią Swarzędz. Starcie z liderem wielkopolskiej IV Ligi rozegrane zostanie w sobotę 12 lutego o godzinie 11:00.

 

Zespół ze Swarzędza jeszcze w poprzednim sezonie występował w rozgrywkach III Ligi. Unia uplasowała się na 17 pozycji w ligowej stawce co nie pozwoliło na utrzymanie się w III Lidze. W bieżących rozgrywkach drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Bekasa jest na dobrej drodze do powrotu do III Ligi. Unia prowadzi w tabeli IV Ligi wielkopolskiej z przewagą jednego punktu nad Mieszkiem Gniezno.

Chojniczanka w swojej historii nie mierzyła się jeszcze z drużyną ze Swarzędza. W kadrze Unii nie brakuje za to chojnickich akcentów. Trzeci sezon w barwach Unii rozgrywa Igor Jurga. 30-letni napastnik grał w Chojniczance w rundzie jesiennej sezonu 2011/12. W żółto-biało-czerwonej koszulce wystąpił 10 razy. Niedawno najbliższy sparingpartner Chojniczanki poinformował o transferze Damiana Pawlaka. 31-latek był graczem "Chluby Grodu Tura" przez dwa miesiące – na samym początku sezonu 2012/13. W Chojniczance zagrał w dwóch spotkaniach.

Najważniejsze meczowe wydarzenia będziemy przekazywać na naszym klubowym Twitterze.

Proudly made by