Do następnego meczu pozostało

Unical i Romgaz sponsorami meczu

Z przyjemnością informujemy, że sponsorami hitowego meczu Chojniczanka – Ruch Chorzów, który już w najbliższy piątek o 20:30 zostały firmy: Unical i Romgaz.

W 1972 roku we Włoszech, z inicjatywy młodego inżyniera Giovanniego Jahier, narodziła się rodzinna firma Unical, która powstała z myślą o projektowaniu i produkcji kotłów domowych, profesjonalnych i przemysłowych urządzeń grzewczych, następnie rozszerzając zakres swojej działalności o systemy klimatyzacyjne, systemy solarne, systemy zintegrowane i hybrydowe, pompy ciepła. Grupa Unical posiada jeden z najbardziej obszernych katalogów w całej branży. Firma, która nadal należy do rodziny Jahier, zawsze uważała za swój priorytet prawdziwą dbałość o “jakość życia”, w znaczeniu komfortu i bezpieczeństwa użytkownika, minimalizację zużycia energii oraz szacunku dla człowieka i jego środowiska naturalnego.

www.unical.pl www.kotlyzewnetrzne.pl

Romgaz od pokoleń dba o ciepło w domach i firmach swoich klientów – a od jakiegoś czasu również o podgrzewanie murawy przy Mickiewicza 12.
Ich siły, samozaparcia w dążeniu do celu i celności, z jaką trafiają z dopasowaniem oferty na gaz LPG nie powstydziłby się żaden napastnik!

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.romgaz.com.pl


Dziękujemy za wsparcie!

Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów

10.03.2023 godzina 20:30

Mickiewicza 12

Proudly made by