Unimetal sponsorem meczu Chojniczanka – KKS Kalisz

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem jutrzejszego meczu została firma Unimetal.

UNIMETAL to polski producent nowoczesnego wyposażenia dla stacji kontroli pojazdów i warsztatów. Firma posiada własną fabrykę, centrum badawczo-rozwojowe, zespół doradców techniczno-handlowych oraz serwis fabryczny.

UNIMETAL produkuje urządzenia do diagnostyki pojazdowej: urządzenia rolkowe do badania hamulców, testery zawieszenia, płyty zbieżności, szarpaki, zestawy do geometrii. Urządzenia firmy pracują w tysiącach stacji, w ponad 30 krajach świata i posiadają szereg certyfikatów krajowych i zagranicznych.

Od 2023r. UNIMETAL jako jedyna polska firma jest członkiem korporacyjnym światowej organizacji CITA – International Motor Vehicle Inspection Committee.

www.unimetal-moto.com

Dziękujemy za wsparcie!