Valērijs Šabala w jedenastce kolejki!

Valērijs Šabala znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki według redakcji „Piłka Nożna”. Łotysz został wyróżniony za mecz 30. kolejki 2 Ligi z Sandecją Nowy Sącz.

Šabala dołączył do Chluby Grodu Tura na początku tego roku i rozegrał w Żółto-Biało-Czerwonych barwach 10 spotkań. Pierwsze trafienie dla naszego zespołu zaliczył w meczu z Hutnikiem Kraków, a drugie z Sandecją. Ma też na swoim koncie asystę w meczu z Olimpią Grudziądz.

Jedenastka 30. kolejki według „Piłki Nożnej”: Tułowieckie (Radunia), K. Głogowski (Hutnik Kraków), Kuczałek (Olimpia Elbląg), Furtak (Stal Stalowa Wola), Mrsić (Radunia), P. Czajkowski (Radunia), Bortniczuk (Wisła), Joao Guilherme (GKS Jastrzębie, Rakels (Hutnik Kraków), Valērijs Šabala (Chojniczanka), M. Wróbel (Hutnik)