Do następnego meczu pozostało

VERPOL – Systemy Dachowe zwiększa wsparcie dla Chojniczanki

Od 2008 roku VERPOL sprzedaje pokrycia dachowe. Firma stawia na kompleksową obsługę w pełni dopasowaną do potrzeb klientów. Prężnie rozwija oddział, który swoją siedzibę mieści w TUCHOLI (Hejnałowa 2, 89-500 Rudzki Most/Tuchola). Nowa inwestycja – rozbudowa magazynu w PAWŁÓWKU – to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie i wymagania klientów odnośnie dostępności towarów.

W ofercie naszego sponsora można znaleźć:

– Dachówki ceramiczne

– Dachówki cementowe

– Okna dachowe

– Systemy rynnowe

– Akcesoria dachowe

– Wełny mineralne

– Płyty termoizolacyjne

– Blachodachówki

– Papy termozgrzewalne

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Sponsora oraz do odwiedzania strony internetowej ww.verpol.pl/

Numer telefonu – 606 918 909

Adres email – biuro@verpol.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by