Do następnego meczu pozostało

W sobotę 4 czerwca odsłonięcie statuy pamięci Jarosława Armady

Członkowie Komitetu Społecznego im. Jarosława Armady zapraszają na otwartą uroczystość odsłonięcia statuy Jarka, która rozpocznie się w sobotę 4 czerwca o godz. 11:00 w Parku 1000-lecia.

 

Statua zostanie ustawiona na podeście tuż obok zegara słonecznego. Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystości całą żółto-biało-czerwoną społeczność.

"Można odejść na zawsze, by stale być blisko"

Komitet zebrał i opłacił ponad 90% kosztów projektu oraz wykonania statuy, każda chętna osoba może wpłacić datek na konto:
Komitet Społeczny im. Jarosława Armady
93 1020 1491 0000 4302 0106 8402
w opisie proszę napisać "wpłata na budowę pomnika"
WIĘCEJ INFORMACJI

Jarosław Armada urodził się 20 maja 1970 roku. W Chojniczance działał już w końcówce lat 90-tych. Był odpowiedzialny za obsługę medyczną. Z „Chlubą Grodu Tura” związany zarówno w tych dobrych jak i bardzo trudnych momentach. Na jego nieocenioną pomoc mogliśmy liczyć w każdym momencie, a do tego był dobrym duchem drużyny. Przez ponad 20 lat praktycznie nie było domowego meczu Chojniczanki bez jego udziału. Zawsze interesował się losami Klubu i angażował się w jego życie. Był bardzo lubiany przez zawodników, trenerów czy ludzi działających przy klubie. Z uśmiechem na twarzy pomagał rozwiązywać przeróżne problemy. Wszyscy wiedzieliśmy, że możemy liczyć na Jarka o każdej porze. Zmarł 21 lutego 2021 roku.

Proudly made by