Do następnego meczu pozostało

Weszło: Chojniczanka walczy z zimą. Klub zorganizował akcję ?Odśnieżamy na Cracovię?

O naszej piątkowej akcji „Odśnieżamy na Cracovię” napisał m.in. portal Weszło.

Trzeciego marca Chojniczanka stanie przed sporą szansą. W walce o półfinał Pucharu Polski ma zagrać u siebie z Cracovią. „Ma” a nie „zagra”, bo zima na północy kraju nie odpuszcza. Drugoligowiec musi zmierzyć się z problemem zasypanej murawy. Działacze zaproponowali przesunięcie meczu na inny termin, jednak krakowski klub się na to nie zgodził. Opcje zostały więc dwie. Kolejne pójście na rękę rywalowi i zrezygnowanie z atutu własnego stadionu – jak w meczu z Zagłębiem Lubin – lub doprowadzenie boiska do stanu używalności. Szybka kalkulacja, przypomnienie powiedzenia „nic dwa razy się nie zdarza” i… Łopaty poszły w ruch. […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by