Do następnego meczu pozostało

Wizyta w Szkole Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego w Kiełpinie k. Tucholi

Kontynuujemy nasze wyjazdy do szkół, które wzięły udział w akcji na klubową pisankę. W środę rozpoczęliśmy dzień koło Tucholi, dokładnie w  Szkole Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego w Kiełpinie.
 

W spotkaniu udział wzięły najmłodsze grupy, które były zaangażowane w konkurs. Naszymi przedstawicielami byli tego dnia Mateusz Cegiełka, Paweł Czajkowski i Artur Pląskowski.

Na początku spotkania opowiedzieliśmy dzieciom o naszym klubie – historii, sukcesach i ostatnich meczach. Następnie zawodnicy zdradzili od kiedy trenują piłkę nożną i dlaczego postanowili zostać piłkarzami. W kolejnej części przygotowaliśmy kilka podstawowych ćwiczeń z piłką. Podzieliliśmy się również na grupy. Nasi zawodnicy pomogli dzieciom zmierzyć się z krótkim quizem wiedzy o Chojniczance i piłce nożnej po czym każda z grup przygotowała również okrzyk wspierający "Chlubę Grodu Tura". Na koniec mogliśmy rozegrać mini-mecz i rozdać autografy, plakaty oraz zaproszenia na mecz Chojniczanki w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi.
 
Dziękujemy, za wspaniałą gościnę. Do zobaczenia już na meczu w Chojnicach.
Proudly made by