Do następnego meczu pozostało

Wizyta w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

W czwartek odwiedziliśmy kolejnych uczestników naszego wielkanocnego konkursu. Razem z Mateuszem Bartosiakiem, Kacprem Kasperowiczem i Danielem Ściślakiem, gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem
 

Tym razem, mieliśmy okazję spotkać się z dziećmi z klas przedszkolnych oraz nieco starszych. W związku z tym, aktywności piłkarskie podzieliliśmy na grupę starszą i młodszą. Nasi zawodnicy opowiedzieli również uczestnikom o tym dlaczego zdecydowali się zostać piłkarzami i zdradzili co zrobić, żeby rozpocząć swoją przygodę z piłką. Zaprosiliśmy dzieci do treningów w Akademii Chojniczanki, a także na jesienny mecz w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Na koniec zagraliśmy mecz Chojniczanka vs. uczniowie.

To był dla nas naprawdę fantastycznie spędzony czas. Dziękujemy za miłe przyjęcie i do zobaczenia już na stadionie w Chojnicach.
Proudly made by