Wojciech Krztoń sędzią meczu ze Zniczem Pruszków

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 23. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Znicz Pruszków – Chojniczanka będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna.

Na linii pomagać mu będą Krystian Mucha i Michał Gogolewski. Funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Karol Wójcik.

Sędzia Krztoń prowadził czternaście meczów Chojniczanki. Bilans żółto-biało-czerwonych w tych spotkaniach to siedem zwycięstw, trzy remisy i cztery porażki. Ostatni mecz Chojniczanki, który sędziował główny arbiter niedzielnego starcia to przegrany 1:3 mecz z Zagłębiem Sosnowcem z rundy wiosennej sezonu 2019/20, jeszcze w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 23. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI:
12 marca (sobota):
Hutnik Kraków – Lech II Poznań, godz. 14:00, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków, godz. 14:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Motor Lublin – Olimpia Elbląg, godz. 16:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

13 marca (niedziela):
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice, godz. 12:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Radunia Stężyca – Wigry Suwałki, godz. 14:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Stal Rzeszów – Sokół Ostróda, godz. 16:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).

14 marca (poniedziałek):
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz, godz. 18:15, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).