Do następnego meczu pozostało

Wsparcie dla Ukrainy – zbiórka darów

Bardzo się cieszymy, że nasz apel o zbiórce nie przeszedł bez echa. Wasza reakcja była natychmiastowa i od samego rana budynek klubowy zapełniał się darami. Dziękujemy!

 
Darczyńcy przekazywali m.in. powerbanki, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, śpiwory, karimaty, koce, kołdry, ciepłe ubrania, żywność o długim okresie przydatności do spożycia, środki do higieny. Na bieżąco staralismy się także śledzić komunikaty, by móc przekazać dalej najbardziej potrzebne teraz rzeczy.
 
W przeprowadzenie zbiórki zaangażowani byli pracownicy klubu, zawodnicy, a także żony naszych zawodników. Nieoceniona była przede wszystkim pomoc przy pakowaniu i ewidencjowaniu darów, która pozwoliła na sprawną organizację pracy przez cały dzień. Przeprowadzona zbiórka pieniędzy przez członków zarządu klubu oraz zawodników pierwszej drużyny, pozwolia nam także zakupić niezbędne rzeczy, których najbardziej brakowało.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w akcji!
 
Proudly made by