Do następnego meczu pozostało

Wszystkich Świętych. Pamięci tych, którzy odeszli.

Wszystkich Świętych i Zaduszki to czas w którym wspominamy naszych bliskich zmarłych. Klubowa delegacja składająca się z przedstawicieli zarządu, sekcji seniora, akademii oraz pracowników, zapaliła symboliczne znicze i oddała hołd zawodnikom, trenerom, działaczom, sympatykom, którzy byli częścią Historii Tworzonej Przez Pokolenia.

Symboliczne, żółto-biało-czerwone znicze oraz chwilę zadumy, poświęciliśmy osobom, które na stałe zapisały się na kartach historii klubu MKS Chojniczanka 1930 i spoczywają na Cmentarzu Parafialnym w Chojnicach, Cmentarzu Komunalnym w Chojnicach oraz Cmentarzu Parafialnym w Charzykowach.

W minionych latach przyszło nam pożegnać wielu, którzy sporą część swojego życia związali z Chojniczanką. Niektórzy odeszli tak niedawno, niektórych nie ma już dłużej wśród nas. W tym czasie zadumy i refleksji, pragniemy ofiarować wspomnienie także tym, których grobów nie zdołaliśmy odwiedzić. Nie wszystkie groby udało nam się zlokalizować, wiele jest także poza Chojnicami i regionem. Otaczamy pamięcią wszystkich ludzi związanych z Chojniczanką. Niech spoczywają w pokoju!

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej

Proudly made by