Do następnego meczu pozostało

„Wutkowski – Your partner in glass” na dłużej z Chojniczanką

Z przyjemnością informujemy, że nasz Platynowy sponsor firma „Wutkowski” postanowiła przedłużyć wsparcie dla Chluby Grodu Tura.

Firma Wutkowski jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła. Stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne, czołowych, światowych producentów. Firma naszego Partnera jest polską firmą o zasięgu międzynarodowym, w której ofercie znajduje się kilkaset rodzajów szkła, a bieżące zapasy to kilka tysięcy ton surowca o różnym przeznaczeniu.

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtownie oraz zakłady przetwórcze, a dodatkowym jej atutem są specjalistycznie wyposażone samochody, gwarantujące właściwe zabezpieczenie asortymentu, a tym samym bezproblemową dostawę pod wskazany adres. Oferta hurtowni dedykowana jest dla branży budowlanej, dekoracyjnej i meblarskiej.

Zapraszamy do współpracy z naszym Partnerem!

Kontakt:

sekretariat@wutkowski.com.pl,

tel. +48 692 989 499

lokalizacja: Szklanych Domów 1, 89-530 Śliwice

www.wutkowski.com.pl/

Proudly made by