Do następnego meczu pozostało

Wyjazd na obóz do Jarocina

W piątek piłkarze i sztab szkoleniowy Chojniczanki udali się na obóz do Jarocina, który potrwa do środy 29 czerwca. W trakcie obozu przewidziane są dwa mecze sparingowe. "Chluba Grodu Tura" zmierzy się z Rakowem Częstochowa (w Sochocinie) i KKS-em Kalisz (w Jarocinie).

 
Na obóz pojechało 25 zawodników, w tym również wracający po rehabilitacji Damian Byrtek i David Niepsuj, którzy nie brali udziału w pierwszych sparingach Chluby Grodu Tura. Z zespołem udali się także obserwowany w ostatnim czasie bramkarz Maciej Kikolski, obrońcy – Maciej Białczyk i Sebastian Golak oraz zawodnik z naszej akademii, pomocnik Kacper Sztuka (2004).

KADRA NA OBÓZ W JAROCINIE

BRAMKARZE: Maciej Kikolski, Sebastian Sobolewski.
OBROŃCY: Mateusz Bartosiak, Maciej Białczyk, Wojciech Błyszko, Damian Byrtek, Sebastian Golak, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz, Michał Mikołajczyk, David Niepsuj.
POMOCNICY: Mateusz Cegiełka, Paweł Czajkowski, Konrad Formela, Robert Janicki, Bartłomiej Kalinkowski, Filip Karbowy, Kamil Mazek, Adam Ryczkowski, Szymon Stróżyński, Kacper Sztuka, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński.
NAPASTNICY: Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak.

Proudly made by