Wyjazdowy mecz z Garbarnią Kraków w TVP Sport

Telewizja TVP Sport zaplanowała transmisję z meczu 31. kolejki eWinner 2 Ligi: Garbarnia Kraków – Chojniczanka. Będzie to ósma transmisja z meczu Chluby Grodu Tura w bieżącym sezonie.

Ustalono także termin rozegrania spotkania. Mecz odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godzinie 17:05.

Spotkanie z Garbarnią to najbliższa telewizyjna transmisja meczu Chojniczanki. Spotkanie z Motorem Lublin i Lechem II Poznań będzie pokazywane wyłącznie w aplikacji mobilnej eWinner i na platformie Sportize.

Kanał TVP Sport jest dostępny m.in. bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także znajduje się w ofercie Telewizji Kablowej Petrus oraz platform cyfrowych (Canal+ i Polsat Box).
Mecz będzie również dostępny bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport i TVP GO.