Do następnego meczu pozostało

Wystartowała otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2024

Od poniedziałku 12 lutego uruchomiona została otwarta sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Karnet będzie obejmować 7 meczów.

Wiosną czeka nas sporo wyzwań i emocji. Zagramy ze Stalą Stalowa Wola, Stomilem Olsztyn, KKS-em Kalisz, Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom i Olimpią Elbląg. Liczymy na Twoje wsparcie! Bądź z nami na stadionie w trakcie tej ważnej rundy.

Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze od godziny 10:00 do godziny 17:00, a w soboty od 9:30 do 13:30.

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW

W przypadku zmiany miejsc, konieczne będzie wyrobienie nowej karty karnetowej. Koszt wyrobienia nowej karty wynosi 10 zł.

– Do zakupu karnetów ulgowych są upoważnieni uczniowie szkół do osiemnastego roku życia – dzieci do siódmego roku życia wchodzą bezpłatnie;

– Karnety ulgowe mogą nabyć również kobiety oraz osoby po 65 roku życia;

– Posiadacze karnetów na cały sezon nie muszą potwierdzać swojej rezerwacji;

– Nowością jest promocja rodzinna. Przy zakupie karnetów dla całej rodziny w jednej transakcji (minimum 3 osoby, maksimum 6 osób – 1 lub 2 rodziców + 1 osoba poniżej 13 roku życia + 1-2-3 osoby do 18 roku życia), rodzice mogą zakupić karnet w niższej cenie (cena karnetu ulgowego)

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU

  • atrakcyjne ceny karnetów, które są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek;
  • rezerwacja miejsca na całą rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
  • pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc);
  • możliwość zakupu koszulek meczowych na sezon 2023/24 ze zniżką 19,30% (tylko w Strefie Kibica);
  • pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie / rundzie;
Proudly made by