Do następnego meczu pozostało

Z Bytovią w Kartuzach

W środę 27 stycznia nasi zawodnicy rozegrają kolejny mecz sparingowy. O godzinie 12:00 w Kartuzach żółto-biało-czerwoni zmierzą się z Bytovią Bytów.

Oprócz pojedynków w rozgrywkach ligowych, regularnie mierzymy się z Bytovią także w spotkaniach sparingowych. W meczu o stawkę po raz ostatni spotkaliśmy się 8 listopada ubiegłego roku. Tamto spotkanie zakończyło się wygraną Bytovii 3:2. Zwycięską bramkę dla „Czarnych Wilków” zdobył w doliczonym czasie gry Jakub Bach. Natomiast ostatni sparing z Bytovią odbył się kilka miesięcy wcześniej – w sierpniu. Po bramkach Szymona Emche i Roberta Ziętarskiego „Chluba Grodu Tura” wygrała 2:0.

Zimą większe zmiany zachodzą w ekipie środowego rywala. Najważniejszą z nich jest zmiana na stanowisku pierwszego trenera. Adriana Stawskiego zastąpił Kamil Socha. Drużynę opuściło także czterech zawodników. Deleu przeszedł do Jaguara Gdańsk, Haris Memić do Arki Gdynia, a Adrian Bielawski i Oskar Sikorski do Warty Gorzów Wielkopolski.

Bytovia jak na razie zagrała w dwóch sparingach. Mecz z Nielbą Wągrowiec zakończył się zwycięstwem 2:0, a mecz z Gwardią Koszalin remisem 1:1.

Najważniejsze wydarzenia ze sparingu z Bytovią będziemy przekazywać za pośrednictwem naszego konta na Twitterze.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by