Do następnego meczu pozostało

Z Cracovią bez Marcina Grolika

W meczu ćwierćfinałowym Fortuna Pucharu Polski Chojniczanka będzie musiała sobie radzić bez Marcina Grolika. Środkowy defensor w meczu 1/8 finału z Zagłębiem Lubin został napomniany drugą żółtą kartką w tych rozgrywkach. Zgodnie z regulaminem rozgrywek musi pauzować w najbliższym meczu.

Szkoda, że w meczu z Zagłębiem Lubin Marcin dostał taką problematyczną kartkę i nie będziemy mogli z niego skorzystać w starciu z Cracovią. Marcin to bezdyskusyjny lider naszej defensywy – uważa trener Adam Nocoń.

Do dyspozycji trenera Adama Noconia będzie za to Paweł Czajkowski, który pauzował za nadmiar kartek zarówno w pucharowym meczu z Zagłębiem Lubin (dwie żółte kartki w meczu z Garbarnią) i ostatnim ligowym z Górnikiem Polkowice (czwarta żółta kartka w meczu z Lechem II Poznań).

Kartki w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski – sezon 2020/21

  1. Paweł Czajkowski – 3 żółte kartki
  2. Marcin Grolik – 2 żółte kartki
  3. Michał Grobelny, Olaf Nowak, Robert Ziętarski – 1 żółta kartka

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by