Do następnego meczu pozostało

Z Kotwicą na zakończenie obozu

Dobiega końca obóz przygotowawczy Chojniczanki we Władysławowie-Cetniewie. Na zakończenie pobytu nad Bałtykiem żółto-biało-czerwoni zagrają z Kotwicą Kołobrzeg.

 

Kotwica Kołobrzeg to wicelider tabeli III Ligi w drugiej grupie. Zespół z Kołobrzegu idzie w tym sezonie punkt w punkt z Olimpią Grudziądz i strata do lidera wynosi tylko jedno oczko.
Bilans Kotwicy to 12 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Co ciekawe, w bezpośrednim starciu z Olimpią górą był zespół Kotwicy, który wygrał w Grudziądzu 1:0. Szkoleniowcem niedzielnego przeciwnika Chojniczanki jest Dietmar Brehmer, który w Kołobrzegu pracuje od lipca ubiegłego roku. Wcześniej m.in. prowadził Odrę Opole i był asystentem trenera Kosty Runjaicia w Pogoni Szczecin. Za zdobywanie goli odpowiada głównie Grzegorz Goncerz. 33-letni napastnik, którego dobrze znamy z pierwszoligowej rywalizacji z GKS-em Katowice zdobył w bieżących rozgrywkach 11 goli i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi.

Ostatni mecz Chojniczanki z Kotwicą rozgrywaliśmy trzy lata temu. Kotwica wygrała wtedy 2:1, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Mikołajczak.

Sparing z Kotwicą rozegrany zostanie w niedzielę 30 stycznia o godzinie 12:00 na sztucznym boisku w COS OPO Cetniewo. Najważniejsze meczowe wydarzenia będziemy tradycyjnie przekazywać na naszym klubowym Twitterze.

Proudly made by