Z Widzewem w piątek w Toruniu

Zapowiadany na sobotę sparing z Widzewem Łódź odbędzie się w innym terminie. Spotkanie zostanie rozegrane dzień wcześniej, bo w piątek 16 grudnia o godzinie 11:00 na boisku pod balonem w Toruniu.

Widzew Łódź to drugi sparingpartner Chojniczanki w trwającym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej 2023. Piątkowy rywal ma za sobą bardzo udaną rundę w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez trenera Janusza Niedźwiedzia zakończył jesienną rywalizację na trzecim miejscu w tabeli.

Zespół z Łodzi rozpoczął przygotowania – identycznie jak Chojniczanka – 5 grudnia. Za sobą ma już jeden mecz sparingowy. W ubiegłym tygodniu „Widzewiacy” zremisowali bezbramkowo z Ruchem Lwów.

O najciekawszych boiskowych wydarzeniach będziemy meldować na bieżąco na naszym profilu na Twitterze.