Do następnego meczu pozostało

Zbiórka dla „Przytuliska” zakończona sukcesem

Chcemy się z Wami podzielić ogromem radości i wdzięczności za niezwykłą pomoc, jaką wspólnie zorganizowaliśmy dla Schroniska dla zwierząt w Chojnicach „Przytulisko”

Dzięki zgranej ekipie zarządu, niezastąpionym kibicom, zaangażowanym piłkarzom i całej klubowej społeczności, udało się nam z powodzeniem zakończyć zbiórkę dla „Przytuliska”. W czwartek 9 listopada razem z naszymi zawodnikami – Tomaszem Boczkiem, Marcinem Koziną, Antkiem Prałatem oraz przedstawicielem środowiska kibicowskiego – Maciejem Wojciechowskim, spakowaliśmy wszystkie zebrane rzeczy oraz dostarczyliśmy je do Schroniska „Przytulisko”.

– Ciepłe rzeczy, które przekazaliście, to nie tylko prześcieradła, pościele czy koce. To gest solidarności, który otuli naszych futrzastych przyjaciół w najzimniejsze dni.
– Dzięki zaangażowaniu Zarządu Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. udało się zakupić niezbędną chemię, by zwierzaki mogły cieszyć się higieną i komfortem.
– Z inicjatywy zawodników oraz „Fanatyków z Grodu Tura”, zakupiliśmy razem sporą ilość odpowiednio jakościowej karmy, by miski zawsze były pełne.

Dziękujemy każdemu z Was za piękny dowód, że wspólnie możemy tworzyć lepszy świat dla tych, którzy nie mogą prosić o pomoc. Wasze wsparcie to energia, która napędza nas do dalszego działania. Dziękujemy za zaangażowanie całej żółto-biało-czerwonej społeczności.

Przypominamy również, że do Schroniska zlokalizowanego przy ulicy Igielskiej 24 w Chojnicach, cały czas można dostarczać potrzebne rzeczy. Są to chociażby suche i mokre karmy dla kotów i psów, przysmaki, środki czystości, rękawiczki s/m, ciepłe rzeczy, worki na śmieci o pojemności 60 l, karmy specjalistyczne.

Przy okazji kolejnego domowego meczu (z Wisłą Puławy) rozpoczniemy nową akcję społeczną. Więcej informacji wkrótce.

Proudly made by