Do następnego meczu pozostało

Zawodnicy drugiego zespołu trenują z pierwszą drużyną

Kacper Stokłosa i Jakub Żywicki dołączyli w czwartek do zawodników pierwszego zespołu Chojniczanki, którzy przygotowują się do sezonu 2024/2025 Betclic 2 Ligi.

Kacper Stokłosa podpisał kontrakt z Chlubą Grodu Tura na początku czerwca i od samego początku pojawienia się w klubie prezentuje wysoki poziom i umiejętności, natomiast Jakub Żywicki ma za sobą bardzo udany sezon w IV Lidze pomorskiej. Nasz wychowanek strzelił 10 bramek i zaliczył 12 asyst i był jednym z wyróżniających się zawodników rozgrywek.

Z pierwszym zespołem – od początku przygotowań – trenują również inni zawodnicy drugiego zespołu: Dawid Lic, Jakub Romanik, Konrad Formela, Jakub Goliński, Kacper Korczyc, Oskar Klessa oraz Mateusz Meyer.  

Proudly made by