Do następnego meczu pozostało

Zbiórka na budowę pomnika Jarosława Armady

Wciąż trwa zbiórka na budowę pomnika Jarosława Armady. Statua z brązu wraz z ławeczką ma stanąć w Parku 1000-Lecia. Brakuje już naprawdę niewiele, by doprowadzić ten projekt do końca. W związku z tym podczas meczu ze Stalą Rzeszów (6 grudnia, 18:15) na stadionie będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na ten właśnie cel.
 

Jarek był dla nas wielu bardzo bliską i ważna osobą. Człowiekiem o wielkim sercu i dobrej duszy. Wszystkim nam powinno zależeć, aby zakończyć zbiórkę i oddać mu cześć. Rozumiem osoby, które nie znały Jarka i mogą nie do końca rozumieć tę inicjatywę, ale jest to człowiek, który zasługuje na więcej niż nam dał. Teraz mamy szansę pokazania tego jak wielkie rzeczy robił i jaki był ważny w naszym życiu. Osobiście dołączyłem do grona darczyńców i również zachęcam do tego całą żółto-biało-czerwoną rodzinę – mówi Prezes MKS Chojniczanka 1930 S.A. Jarosław Klauzo.

Dla tych, którzy nie mogą być z nami na stadionie dostępna jest zbiórka internetowa: https://zrzutka.pl/kmnn8d
Proudly made by