Do następnego meczu pozostało

Zbiórka pieniędzy dla Aleksa Żakowskiego z Chojnic

Podczas niedzielnego meczu z Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Aleksa Żakowskiego z Chojnic, który walczy z SMA.

Półtora roku temu bardzo aktywnie włączyliśmy się w zbiórkę pieniędzy dla Aleksa. Gdy okazało się, że walka o środki na terapię genową dla młodziutkiego chojniczanina została zakończona, wszyscy bardzo się cieszyliśmy i zaangażowaliśmy się w pomoc Zosi Szcześniewskiej. Niestety, ostatecznie Aleks leku nie otrzymał, a zbiórkę należało utworzyć na nowo, gdyż wszystkie środki zostały przekazane na pomoc innym potrzebującym dzieciom. Teraz, trwa walka z czasem. Potrzebne jest przeszło 10 milionów złotych. Na dzisiaj, brakuje ponad 6 milionów.

Cała społeczność klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. włącza się w pomoc i z tym apelem zwracamy się także do naszych kibiców oraz obserwujących nasze kanały informacyjne.

Akcję można wesprzeć również przez internet klikając w przycisk poniżej.

Proudly made by