Do następnego meczu pozostało

Zbiórka Schroniska „Przytulisko” na auto do transportu zwierząt

Włączamy się w zbiórkę zorganizowaną przez Schronisko dla zwierząt w Chojnicach „Przytulisko” na auto do transportu zwierząt.

Pracownicy Schroniska pilnie potrzebują sprawnego, niezawodnego i bezpiecznego auta do wykonywania obowiązków jakie na nich spoczywają. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZBIÓRKA TUTAJ

Nasz klub jeszcze przed startem bieżącego sezonu rozpoczął współpracę z „Przytuliskiem”. Jedną z akcji jest wykorzystanie możliwości dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, w związku z czym zadeklarowaliśmy, że przed każdym meczem naszego zespołu, na naszych profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie prezentujemy pensjonariuszy „Przytuliska”, którzy poszukują nowego domu. Dzisiaj, chcemy pomóc w zebraniu potrzebnych pieniędzy na zakup auta. W planach są także kolejne inicjatywy mające na celu pomoc Schronisku „Przytulisko”. 

Proudly made by