Zespół Juniora A1 odebrał gratulacje w ratuszu

W czwartek 8 grudnia zespół Juniora A1 Chojniczanki gościł w chojnickim ratuszu, gdzie na zawodników i trenera czekały gratulacje od burmistrza Arseniusza Finstera i wiceburmistrza Adama Kopczyńskiego.

Przekazane listy gratulacyjne dotyczyły awansu do Ligi Makroregionalnej U-19. Zespół Juniora A1 wygrał ligowe rozgrywki na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i po raz drugi z rzędu uzyskał awans do zmagań międzywojewódzkich. Burmistrz Arseniusz Finster życzył młodym zawodnikom nie tylko powodzenia w wiosennych rozgrywkach, ale także przebicia się do pierwszego zespołu Chojniczanki.

Lista wyróżnionych zawodników:
Sebastian Skiba, Hubert Borowa, Wiktor Kowalski, Kamil Janke, Adam Wróblewski, Adrian Remus, Samuel Pietraszak, Nikodem Sikora, Jakub Żywicki, Hubert Beling, Filip Lemańczyk, Mateusz Radtke, Miłosz Wojciechowski, Mikołaj Rzepinski, Igor Galinski, Franciszek Pokrzywka, Radek Dawid, Jan Zabrocki, Hubert Pawłowski, Szymon Kornatowski, Maksymilian Nita, Fabian Gawroński, Filip Pawlak, Kacper Sztuka, Kacper Korczyc, Jędrzej Osowski, Karol Kowalik.
Trener: Maciej Kuczkowski.
Kierownik drużyny: Maciej Beling.

fot. Wojciech Piepiorka / Weekend FM