Do następnego meczu pozostało

Zimujemy na pozycji wicelidera

Czas na trochę oddechu, by w styczniu rozpocząć ciężką pracę przed rundą wiosenną. Zawodnicy Chojniczanki rozpoczęli urlopy, które potrwają do 10 stycznia.

 

Chojniczanka przez większość jesieni utrzymywała się na trzeciej pozycji w tabeli goniąc Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Dzięki bardzo udanej końcówce, Chluba Grodu Tura przeskoczyła zespół z Chorzowa pomimo tego, że jeszcze po 16. kolejce, strata do Ruchu wynosiła osiem punktów.

Od feralnego meczu z Garbarnią Kraków podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego rozpoczęli serię meczów bez porażki. W tym okresie Chojniczanka była zespołem, który zdobył najwięcej punktów w lidze (15). Patrząc na tak udaną końcówkę śmiało można powiedzieć – szkoda, że ta runda już się skończyła.

Już niebawem opublikowany zostanie plan przygotowań Chojniczanki do rundy wiosennej. Inauguracja piłkarskiej wiosny w eWinner 2 Lidze ma nastąpić w ostatni weekend lutego (26-27 luty). Pierwszym przeciwnikiem żółto-biało-czerwonych w nowym roku będzie Radunia Stężyca.

Proudly made by