Do następnego meczu pozostało

Zmarł Jarosław Armada

Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość…w wieku 50 lat zmarł Jarosław Armada. W naszym klubie odpowiedzialny za obsługę medyczną, a na co dzień także koordynator działań Zespołu Ratownictwa Medycznego w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach.

Jarosław Armada z Chojniczanką był związany od samego początku XXI wieku. Był z naszym klubem zarówno w tych dobrych jak i bardzo trudnych momentach. Na jego nieocenioną pomoc mogliśmy liczyć w każdym momencie, a do tego był dobrym duchem drużyny. Przez te około 20 lat praktycznie nie było domowego meczu Chojniczanki bez jego udziału. Zawsze interesował się losami Klubu i angażował się w jego życie. Był bardzo lubiany przez zawodników, trenerów czy ludzi działających przy klubie. Z uśmiechem na twarzy pomagał rozwiązywać przeróżne problemy. Wszyscy wiedzieliśmy, że możemy liczyć na Jarka o każdej porze.

Cała żółto-biało-czerwona społeczność MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie złożyć rodzinie i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by