Do następnego meczu pozostało

Zmiana terminu meczu z Olimpią Elbląg. Transmisja w TVP Sport

Telewizja TVP Sport zaplanowała transmisję z meczu 33. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Olimpia Elbląg. Będzie to dziewiąta transmisja z meczu Chluby Grodu Tura w bieżącym sezonie.

 

W związku z transmisją zmienił się również termin rozegrania spotkania. Mecz został przełożony na niedzielę 15 maja o godzinie 17:15. Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w sobotę 14 maja o godzinie 19:30.

Spotkanie z Olimpią to najbliższa telewizyjna transmisja meczu Chojniczanki. Mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (7 maja, 19:30) pokazywany będzie wyłącznie w aplikacji mobilnej eWinner i na platformie Sportize.

Kanał TVP Sport jest dostępny m.in. bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także znajduje się w ofercie Telewizji Kablowej Petrus oraz platform cyfrowych (Canal+ i Polsat Box).
Mecz będzie również dostępny bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport i TVP GO.
Proudly made by