Zmiana w planie sparingów

W planie sparingów Chojniczanki doszło do jednej zmiany. W piątek 4 lutego Chojniczanka zmierzy się z duńskim Hobro IK, a nie jak pierwotnie planowano z Chrobrym Głogów.

Zmiana sparingpartnera nastąpiła ze względu na wykryte zakażenie koronawirusem w sztabie szkoleniowym Chrobrego Głogów. Ostatni sparing Chrobrego z Wartą Gorzów również został odwołany.

Hobro IK to drużyna występująca na drugim poziomie rozgrywkowym w Danii. Sparing zostanie rozegrany w Opalenicy.

Bez zmian natomiast rozegrany zostanie najbliższy sparingowy mecz Chojniczanki. Na zakończenie obozu we Władysławowie-Cetniewie żółto-biało-czerwoni zmierzą się z Kotwicą Kołobrzeg. Sparing z Kotwicą zaplanowany został na niedzielę 30 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w COS OPO Cetniewo.