Do następnego meczu pozostało

Zmiany w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny

Informujemy o zmianach w sztabie pierwszej drużyny Chojniczanki.

 

Sztab szkoleniowy został rozszerzony o trenera analityka, którym został Jakub Żukowski. Nowy analityk Chluby Grodu Tura wcześniej związany był m.in. z Lechią Gdańsk, Olimpią Grudziądz, a ostatnio Stomilem Olsztyn, gdzie był asystentem trenera Adriana Stawskiego.


Do zmian doszło również w sztabie medycznym. Z powodów rodzinnych z klubem rozstał się fizjoterapeuta Damian Zawadzki. Nowym fizjoterapeutą Chojniczanki został Łukasz Szprengel. 33-latek jest dyplomowanym fizjoterapeutą z jedenastoletnim doświadczeniem m.in. na poziomie Ekstraklasy. W poprzedniej dekadzie pracował z Lechią Gdańsk, najpierw w klubowej akademii, a następnie przez pięć lat w pierwszym zespole. Później współpracował także z piłkarkami ekstraligowego AP Lotos Gdańsk oraz seniorami Olimpii Grudziądz. W składzie sztabu medycznego Chojniczanki jest także Aneta Gutkowska oraz Bartosz Ważyński.


Kuba, Łukasz – witamy w Chojniczance!

Proudly made by