Do następnego meczu pozostało

Zniesienie limitów na stadionach od 1 marca

Podczas środowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że od 1 marca zniesione zostaną wszystkie limity widowni na obiektach sportowych.

 

Jeszcze przez niecały tydzień, mecze będą odbywać z udziałem publiczności nie większym niż 30 procent pojemności obiektów. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.
Zgodnie z nowym rozporządzeniem, pierwszy domowy mecz Chojniczanki w rundzie wiosennej eWinner 2 Ligi rozegrany zostanie już bez ograniczeń. Mecz z Wisłą Puławy zaplanowano na sobotę 5 marca o godzinie 17:00.

Dzisiejsza informacja dotycząca zniesienie limitów oznacza także, że sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej również będzie prowadzona bez żadnych ograniczeń dotyczących pojemności i zajmowania miejsc na stadionie.

Proudly made by