Najczęściej zadawane pytania

Bilety są dostępne w sprzedaży przez cały tydzień poprzedzający mecz. Wejściówki można nabyć drogą stacjonarną lub przez internet.
Stacjonarnie bilety są dostępne w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera oraz salonach Empik na terenie całego kraju. Drogą internetową natomiast w serwisie kupbilet.pl

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

W Strefie Kibica Chojniczanki można zgłosić się po odbiór duplikatu. Zgubiony bilet zostanie w tym momencie unieważniony.

Stadion Miejski Chojniczanka 1930 jest zlokalizowany w samym sercu Chojnic, tuż przy starówce. Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). Przy stadionie jest dostępny parking (wjazd od ulicy Mickiewicza). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto, Placu Emsdetten czy Parku 1000-lecia. Możliwy jest także dojazd Komunikacją Miejską. Tuż przy stadionie znajduje się przystanek „Mickiewicza”, na którym zatrzymują się autobusy linii numer „8”. 600 metrów od stadionu znajduje się przystanek Plac Jagielloński do którego dojeżdżają linie numer „1”, „2”, „4”, „6”, „7”, „8”, „10”. Obok stadionu zlokalizowany jest również spot hulajnóg miejskich.