Wolontariusz

Dołącz do nas i bądź częścią „Chluby Grodu Tura”!

Jeśli masz ukończone 16 lat, masz trochę wolnego czasu i chcesz stawić czoła nowym wyzwaniom – zgłoś się do nas. Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby współpracować przy organizacji meczów i innych wydarzeń, ale również brać udział w codziennym życiu klubu np. poprzez wsparcie w działaniach biura prasowego lub współpracę z działem marketingu i komunikacji.

Wolontariat, to doskonały sposób na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych i możliwość rozwoju swojego talentu. Chcesz być bliżej swojego ukochanego zespołu i poznać kulisy pracy klubu i wydarzeń, które organizujemy? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w programie, prosimy o wysłanie swojego CV (wraz ze zdjęciem) na adres: marketing@mkschojniczanka.pl
Na ten adres można również kierować wszelkie pytania dotyczące wolontariatu/praktyk.