Dla mediów

Akredytacje

Akredytacje dziennikarskie na mecze MKS „Chojniczanka 1930” S.A.

Akredytacje dziennikarskie przyznawane są na podstawie wniosków przyjmowanych przez Elektroniczne Biuro Prasowe Chojniczanki.

Rejestracja konta w serwisie Accredito jest bezpłatna. W instrukcji umieściliśmy wszelkie informacje potrzebne do założenia swojego konta lub konta redakcji.

Redakcjom przysługują imienne akredytacje typu PRASA, FOTO i TV. Identyfikatory akredytacyjne będzie można odebrać na godzinę przed meczem – po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem – w centrum medialnym (wejście od ulicy Okrężnej). Na miejscu można będzie także pobrać kody do internetu Wi-Fi i składy drużyn.

Elektroniczne Biuro Prasowe

Specjalnie dla Państwa udostępniamy Elektroniczne Biuro Prasowe przez które mogą Państwa złożyć wniosek o ankredytację.

Osoby akredytowane przebywające na Stadionie Miejskim „Chojniczanka 1930” zobowiązane są do przestrzegania zaleceń służb porządkowych oraz przedstawicieli Klubu. MKS „Chojniczanka 1930” S.A. zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych wpisanych w formularzu oraz do odrzucenia wniosku. Przesłanie wniosku jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie akredytacyjnym.

Typy akredytacji

Prasa/Internet

Upoważnia do wstępu na trybunę i zajęcia miejsca na przeznaczonej dla dziennikarzy trybunie (2 piętro w centrum medialnym)

Foto

Upoważnia do wstępu na płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki dla fotoreporterów. Brak zwrotu kamizelki skutkować będzie odebraniem akredytacji

TV

Upoważnia do wstępu na specjalny punkt kamerowy lub płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki. Brak zwrotu kamizelki skutkować będzie odebraniem akredytacji. Ten typ akredytacji przyznawany jest jedynie na wniosek mediów klubowych.

Akredytacje upoważniają także do uczestnictwa w konferencjach prasowych organizowanych przez MKS „Chojniczanka 1930” S.A. MKS „Chojniczanka 1930” S.A. ma prawo unieważnić akredytację w przypadku naruszenia przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu akredytacji, regulaminu stadionu lub przepisów federacji sportowych dotyczących przedstawicieli mediów.

Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować do rzecznika prasowego klubu.

Jakub Piekut

Rzecznik Prasowy MKS Chojniczanka 1930 S.A