Kluby Partnerskie

Celem współpracy z Klubami Partnerskimi jest rozwój w zakresie szkolenia młodych adeptów futbolu oraz budowanie pozytywnych relacji z klubami z naszego regionu. Zawarta umowa określa warunki wzajemnych działań i prowadzenia wspólnych projektów dotyczących drużyn młodzieżowych.

Program Klubów Partnerskich zakłada działania i przedsięwzięcia, które będą miały na celu poprawę struktur szkolenia dzieci i młodzieży obu stron. Prowadzone będą również między innymi warsztaty szkoleniowe dla trenerów z tych klubów, staże dla trenerów oraz turnieje dla Klubów Partnerskich. Klub Partnerski otrzymuje również finansową gratyfikację, jeśli zawodnik przekazany Chojniczance rozegra określoną liczbę meczów w pierwszej drużynie.

Zapraszamy piłkarskie kluby zainteresowane nawiązaniem współpracy do kontaktu pod nr tel. 730720497

KLUBY PARTNERSKIE CHOJNICZANKI:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Copyright © 2020 MKS Chojniczanka S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Strony internetowe Inpero.pl