WOLONTARIAT

Miejski Klub Sportowy „Chojniczanka 1930” S.A. poszukuje energicznych, inteligentnych i pełnych pasji osób szukających nowych wyzwań i chcących współtworzyć „Chlubę Grodu Tura”.

Jeśli masz ukończone 16 lat, nie boisz się wyzwań, masz wolny czas i chcesz zobaczyć od środka jak funkcjonuje nasz klub i pomóc nam w dalszym rozwoju – zgłoś się do nas!

Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby współpracować przy organizacji meczów i innych wydarzeń, ale również brać udział w codziennym życiu klubu np. poprzez wsparcie w działaniach biura prasowego lub współpracę z działem marketingu i komunikacji.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w programie prosimy o wysłanie swojego CV (wraz ze zdjęciem) na adres: mikolaj.szalewski@mkschojniczanka.pl
Na ten adres można również kierować wszelkie pytania dotyczące wolontariatu/praktyk.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Copyright © 2020 MKS Chojniczanka S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Strony internetowe Inpero.pl