Siła Tura


 „Siła Tura” – Oficjalny energy drink Chojniczanki po przerwie wraca do sklepów! 

Nowy produkt jest już dostępny w Strefie Kibica oraz oficjalnym sklepie internetowym klubu. Systematycznie będzie pojawiał się również na kolejnych półkach marketów oraz sklepów w Chojnicach i okolicy. Za każdą sprzedaną puszkę klub otrzyma od producenta określoną kwotę.

-Od dłuższego czasu myśleliśmy o reaktywacji „Siły Tura” i szukaliśmy najlepszego rozwiązania. Liczymy, że dzięki współpracy z firmą Tarpan, która zajęła się produkcją oficjalnego energy drinka Chojniczanki, zbudujemy obszerną sieć dystrybucji i dotrzemy do szerokiego grona naszych sympatyków, którzy będą zainteresowani tym produktem i kupując go wesprą klub. Mam również nadzieję, że projekt będzie kontynuowany przez wiele lat. – mówi wiceprezes klubu Jarosław Klauzo.

Wszelkie informacje na temat punktów, w których dostępna będzie „Siła Tura” znaleźć można w specjalnie stworzonej zakładce na naszej stronie. Umieszczona zostanie tam również mapka z oznaczonymi lokalizacjami, która będzie na bieżąco aktualizowana.

Wszystkich sympatyków „Żółto-biało-czerwonych”, chcących wprowadzić do oferty swoich sklepów oraz lokali gastronomicznych napój „Siła Tura” zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem regionalnym głównego dystrybutora – Wojciech Zieliński nr tel. 538 477 344.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAPA DOSTĘPNOŚCI „SIŁY TURA”